Czytaj prasę

 

Wykaz punktów: województwo

Tu honorowane są karty "Programu GROSIK"

 

5%rabatu na wyjazd dzieci i młodzieży na kolonie organizowane przez Fundację Strzelec w roku 2013 do Jastarnii i Lytowisk k. Ustrzyk Dolnych (w Bieszczadach). Koszt pobytu na koloniach wraz z dojazdem ok. 950 zł. Telefon do organizatora  693 549 038 e-mail: sekretariat.fs@gmail.com

 

 

Konstantynów

SKLEP SPOŻYWCZY

rabat 4% na wszystkie artykuły

PSS Społem Konstantynów Łódzki, ul. Piłsudskiego 1

 

RADOMSKO

USŁUGI REMONTOWE RADOSŁAW BUCHTA

rabat 10%

Radomsko, ul. Jagiellońska 24/30

tel. 501-867-052

 

RADOMSKO

Firma Handlowa MILO Longin Mickiewicz

rabat 10% na zakupione rabaty lub usługi

Radomsko, ul. Leszka Czarnego 6

Radomsko, ul. Reymonta 11

Radomsko, Plac 3 Maja 13

Radomsko, ul Kościowa 22

 

RADOMSKO

RTV MIX AGD

rabat 8% na zakupione rabaty lub usługi

rabat do 3% na artykuły w promocji

Radomsko, ul. Reymonta 41

 

RADOMSKO

FAMEG Sp. z o.o. (meble)

rabat 5% na zakupione rabaty lub usługi

Radomsko, ul. 11 Listopada 2

 

RADOMSKO

P.P.H.U. IRYS

rabat 8% na zakupione towary lub usługi.

Radomsko, ul. Prymasa Wyszyńskiego 38

 

Radomsko

Szpital Powiatowy

ul. Wyszyńskiego 14

rabat 5% na wykonywane usługi.

 

ZDUŃSKA WOLA

Sklep NINA

rabat 5% na zakupione towary lub usługi

Zduńska Wola, ul. Leśmiana 3

 

Zduńska Wola

"ARSEN" Sp. z o.o.

(branża budowlana)

rabat 5% - na zakupione towary i usługi

Zduńska Wola ul. J. Kilińskiego 8

 

Zduńska Wola

PHU “Domix” (sprzęt agd)

ul. Łaska 15

rabat 4% na zakupione towary lub usługi.

 

 

APTEKI rabat 6% na wszystkie artykuły oprócz leków na receptę

Aleksandrów Łódzki

Dmowskiego 1

Aleksandrów Łódzki

Pl. Kościuszki 6

Andrespol

Projektowana 16

Bełchatów

Budryka 69

Bełchatów

Czapliniecka 93/95

Bełchatów

Kościuszki 12

Będków

Władysława Reymonta 4

Brąszewice

Brąszewice 24

Brzeziny

Konstytucji 3-go Maja 4

Brzeziny

Św Anny 16

Czerniewice

Konrada Kika 3

Czerwińsk

Jagiełły 10

Gostynin

Plac Wolności 8

Kleszczów

Glówna 82

Koluszki

Żwirki 2

Konopnica

Parkowa 2

Konstantynów Łódzki

Kopernika 23

Konstantynów Łódzki

Sadowa 10

Ksawerów

Nowotki 1a

Kutno

Barlickiego 28

Kutno

Kościuszki 3

Kutno

Sienkiewicza 4

Kutno

Wilcza 1

Kutno

Zamoyskiego 4

Lutomiersk

Kościuszki 17

Lututów

Krótka 4

Łask

Polna 3

Łęczyca

Ozorkowska 9

Łowicz

Stanisławskiego 2

Opoczno

Piotrkowska 7

Opoczno

Plac Kościuszki 9

Ozorków

Listopadowa 22

Ozorków

Lotnicza 1

Ozorków

Plac Jana Pawla II 17

Pabianice

Grobelna 9

Pabianice

Łaska 50/54

Pabianice

Łaska 76

Pabianice

Moniuszki 139

Pabianice

Moniuszki 38

Pabianice

Orla 45/47

Pabianice

Popławska 4/20 (Champion)

Pabianice

Wyspiańskiego 1

Pabianice

Wyspiańskiego 4

Piotrków Trybunalski

Słowackiego 77

Piotrków Trybunalski

Al..Gen.Wł.Sikorskiego 7

Piotrków Trybunalski

Garbarska 12/14

Piotrków Trybunalski

Plater 8b

Płock

Bielska 45

Płock

Kobylińskiego 6

Płock

Wolskiego 6/1

Płock

Wyszogrodzka 163

Radomsko

Krasickiego 2

Radomsko

Przedborska 39/41

Radomsko

Reymonta 46

Radomsko

Sierakowskiego 23

Rawa Mazowiecka

Tomaszowska 10

Rozprza

Rynek Piastowski 10a

Rzgów

Ogrodowa 11a

Sędziejowice

Wieluńska 4

Sieradz

Al Pokoju 7

Sieradz

Jana Pawła II 63a

Sieradz

Rynek 17

Skierniewice

Kopernika 5

Skierniewice

Norwida 8

Skierniewice

Wyszyńskiego 13/15Kaufland

Skomlin

Konstytucji 3-go Maja 4

Sochaczew

Staszica 52

Sulejów

Konecka 3

Teresin

Rynkowa 1

Tomaszów Maz.

Barlickiego 1

Tomaszów Maz.

Jana Pawła II 22

Tomaszów Maz.

Jerozolimska 11/15

Tomaszów Maz.

Konstytucji 3-go Maja 1/3

Widawa

Rynek Kościuszki 11

Wieluń

Os. Wyszyńskiego 4

Wolbórz

Modrzewskiego 5

Wyszogród

Rebowska 54

Zduńska Wola

Kościelna 3

Zduńska Wola

Łaska 63

Zgierz

Dąbrowskiego 10

Złoczew

Burzenińska 4