Zarząd Regionu
1. | WALDEMAR KRENC | przewodniczący Zarządu Regionu |
2. | ANDRZEJCZAK GRZEGORZ | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kutnie |
3. | BIGOS WŁADYSŁAW | MPK Łódź Sp z o.o. |
4. | BUS SŁAWOMIR | Whirpool Company Polska Sp. z o.o. Radomsko |
5. | BYCZKOWSKI MAREK | Fresenius Kabi Kutno |
6. | DĘBSKI MAREK | POLREGIO |
7. | FREŃDO EMILIA | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
8. | GOLIŃSKA MARLENA | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
9. | GOLIŃSKI ŁUKASZ | Państwowa Straż Pożarna Łódź |
10. | GOLEC ADAM | Cementownia „Warta” S.A. |
11. | GOSZCZYŃSKI JERZY | Politechnika Łódzka |
12. | GÓRNY KRZYSZTOF | Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Pabianicach |
13. | GRABARCZYK SEBASTIAN | Whirpool Company Polska Sp. z o.o. |
14. | GRĘDA PRZEMYSŁAW | Hitachi |
15. | GRZELCZAK MAREK | MPK Łódź Sp. z o.o. |
16. | JANIAK WŁODZIMIERZ | POLREGIO |
17. | JEZIORSKI KRZYSZTOF | Łódzka Kolej Aglomeracyjna |
18. | KAROLCZYK MICHAŁ | PGE |
19. | KAURZEL ANNA | Szpital Powiatowy w Radomsku |
20. | KĘDZIA SYLWESTER | ZUGiL Wieluń |
21. | KERNER ANNA | Emeryci i Renciści Łódź |
22. | KILAŃSKI KRZYSZTOF | TVP3 Łódź |
23. | KRAKOWIAK SŁAWOMIR | Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi |
24. | KRÓLEWIAK IRENEUSZ | MPK Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli |
25. | LASKOWSKI MARIAN | Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi |
26. | LASKOWSKI ROMAN | Pracownicy Oświaty i Wychowania Łódź – Śródmieście |
27. | MALIŃSKA ANNA | Szpital im. Biegańskiego w Łodzi |
28. | MARCZAK HENRYK | Emeryci i Renciści Łódź |
29. | MASTALERZ LESZEK | PKP „Cargo” S.A. |
30. | NOWERSKA DOROTA | Oświata Radomsko |
31. | OWCZAREK MIROSŁAW | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sieradzu |
32. | PABICH ELEONORA | Dom Pomocy Społecznej w Sieradzu |
33. | PAZERA PIOTR | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
34. | RATAJCZYK ADAM | „Hutchinson” Poland Sp. z o.o. |
35. | RONKOWSKI JANUSZ | Koło Terenowe przy Podregionie Pabianice |
36. | SABICKI RAFAŁ | Pracownicy Oświaty i Wychowania Łódź-Polesie |
37. | SAKTURA LIDIA | Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi |
38. | SKIBIŃSKI JANUSZ | PGE Dystrybucja S.A. |
39. | SOSNOWSKI PAWEŁ | Muzeum Sztuki w Łodzi |
40. | STANISZEWSKI MICHAŁ | PKP „Cargo” S.A. |
41. | SZCZUKOCKI DOMINIK | Uniwersytet Łódzki |
42. | SZMURLIK JANUSZ | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu |
43. | ŚCIEŚKO PIOTR | Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi |
44. | WACH IRENEUSZ | Drukarnia Prasowa S.A. |
45. | WALCZAK-SZTENBART BERNADETA | Truvant Europe |
46. | WAPRZKO ZBIGNIEW | Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź |
47. | ZASADZIŃSKI ADAM | Port Lublinek |
48. | ZDROJEWSKI ZBIGNIEW | Uniwersytet Łódzki |
49. | ZIENTALAK ADRIAN | PKP Cargo Tabor Karsznice |