Spotkania Prezydium z komisjami

We wtorek, 18 października w Regionie Ziemia Łódzka NSZZ „Solidarność” odbyły się spotkania członków Prezydium z przedstawicielami komisji związkowych NSZZ „Solidarność”. Łącznie w dwóch turach uczestniczyło ponad 100 działaczy związkowych. Spotkania zostały zdominowane przez dwa tematy. Listopadowa manifestacja „Solidarności” w Warszawie oraz wybory w Związku na kadencję 2023-2028. Przewodniczący ZR Waldemar Krenc omówił sytuację w kraju oraz przedstawił powody protestu, a Ireneusz Wach, zastępca przewodniczącego, a jednocześnie przewodniczący Regionalnej Komisji Wyborczej poinformował o procedurach obowiązujących podczas zebrań wyborczych oraz przedstawił najważniejsze zmiany w ordynacji wyborczej.