Czytaj prasę

 

Członkowie Zarządu Regionu

Kadencja 2014-2018

1. Waldemar Krenc - przewodniczący ZR

Okręg Wyborczy nr 1 - Łódź
 
2. Barabasz Robert - Łódzki Urząd Wojewódzki
3. Bielacka Wanda - Wojewódzki ZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji
4. Czochra Czesław - Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
5. Dębski Marek - PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o.
6. Frątczak Krzysztof (od 18.05.2015) - MPK Łódź Sp z o.o
7. Goszczyński Jerzy - Politechnika Łódzka
8. Jadczyk Andrzej - „Żywiec” Sp. z o.o. Sprzedaż i Dystrybucja
9. Kałużna Anna - Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
10. Kilański Krzysztof - TVP S.A.
11. Kobus Zdzisław - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
12. Kołodziejczyk Marek - „Dalkia” Łódź S.A.
  Kopeć Antoni (zm. 24.04.2015 r.) - PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o.
  Kozińska Sylwia (do 1.12.2015 r.) - Administracja Zasobów Komunalnych Łódź – Górna
  Krasuń Jerzy (zm. 13.06.2015 r.) - Teatr Nowy
13. Laskowski Marian - Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego
14. Laskowski Roman - Pracownicy Oświaty i Wychowania Łódź – Śródmieście
15. Malińska Anna - Szpital im. Biegańskiego
16. Marczak Henryk - Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów
17. Mastalerz Leszek - PKP "Cargo" S.A.
18. Matysiak Tomasz - GE Power Controls S.A.
19. Michalski Krzysztof - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
20. Mujta Robert - Real Łódź Manufaktura
21. Niedbała Andrzej - East West „Spinning” Sp. z o.o.
22. Osiński Bogdan - ABB Sp. z o.o.
23. Pieszyński Ireneusz - Uniwersytet Medyczny
24. Popiołek Adam - MPK Łódź Sp z o.o
25. Ratajczyk Adam - „Hutchinson” Poland Sp. z o.o.
26. Skibiński Janusz - PGE Dystrybucja S.A.
27. Sochacki Wacław - „Gillette Poland” S. A.
28. Sosnowski Paweł - Muzeum Sztuki w Łodzi
29. Staniszewski Michał - PKP „Cargo” S.A.
30. Szmurlik Janusz - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu
31. Sztenbart Katarzyna - Miejski Zespół Żłobków w Łodzi
32. Ścieśko Piotr - Administracja Zasobów Komunalnych Łódź-Polesie
33. Wach Ireneusz - Drukarnia Prasowa S.A
34. Wasilewski Bartosz - Region Ziemia Łódzka NSZZ "Solidarność"
  Wlazłowski Jarosław (do 21.03.2016 r.) - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi
35. Zdrojewski Zbigniew - Uniwersytet Łódzki
36. Zieliński Sebastian - Pracownicy Oświaty i Wychowania Łódź-Polesie
 
Okręg Wyborczy nr 2 - Kutno
 
37. Andrzejczak Grzegorz - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
38. Grzelak Włodzimierz - PKP "Cargo" Kutno
39. Taraska Wiesław - Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie
 
Okręg Wyborczy nr 3 - Pabianice
 
40. Górny Krzysztof - Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Pabianicach
41. Puchalski Dariusz - Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.
42. Ronkowski Janusz - Koło Terenowe przy Podregionie Pabianice
 
Okręg Wyborczy nr 4 - Radomsko
 
43. Jamrozik Tomasz - JYSK Sp. z o.o.
44. Kaurzel Anna - Szpital Powiatowy w Radomsku
 
Okręg Wyborczy nr 5 - Sieradz
 
45. Owczarek Mirosław - Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sieradzu
46. Pabich Eleonora - Dom Pomocy Społecznej w Sieradzu
 
Okręg Wyborczy nr 6 - Wieluń
 
47. Cieślak Jan - Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych S.A. w Wieluniu
48. Golec Adam - Cementownia „Warta” S.A.
 
Okręg Wyborczy nr 7 - Zduńska Wola
 
49. Królewiak Ireneusz - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli
50. Matusiak Józef - Urząd Miasta Zduńska Wola